Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 7 maja 2025 06:50
Przeczytaj!
Reklama

Myjnie parowe franczyza – mobilna czy stacjonarna?

Myślisz o otwarciu własnego biznesu? Szukasz sposobu na zarobek? Dlaczego by nie spróbować w branży czyszczącej? I nie mamy tutaj na myśli zostania sprzątaczką, ale otwarcie własnej myjni parowej. Z poniższego tekstu dowiesz się czym są stacjonarne oraz mobilne myjnie parowe.
  • 13.11.2018 13:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Myjnie parowe franczyza – mobilna czy stacjonarna?

Sprzątanie – zawsze potrzebne

Są zawody, które najprawdopodobniej nigdy nie zostaną wyparte. Bez wątpienia zaliczyć możemy do nich zawód strażaka, policjanta, sportowca czy... sprzątaczki. Zawsze znajdzie się powierzchnia, którą będzie trzeba posprzątać, a nie zawsze maszyna da sobie z nią radę. Podobnie jest z czyszczeniem samochodów. Choć bezdotykowe myjnie stacjonarne cieszą się dużą popularnością, nie mogą się one równać z czyszczeniem ręcznym, które jest o wiele bardziej dokładne. Samochodów będzie z każdym rokiem przybywać, więc oczywistym jest, że o potencjalnych klientów możesz być spokojny. Również nie mamy jeszcze w naszym kraju maszyn, które same sprzątają wnętrza pomieszczeń czy odgrzybiają elewacje budynków. By zetrzeć zalegający na szafie kurz czy odtłuścić piekarnik potrzebny jest człowiek. A z każdym z tych zadań poradzi sobie człowiek, który ma myjnię parową.

Stacjonarna myjnia parowa franczyza - zalety

O tym, jak działa stacjonarna myjnia ręczna nie musimy zbyt długo pisać. A na jakie zasadzie funkcjonuje identyczna myjnia parowa? Jak się pewnie domyślasz, nie czyści ona za pomocą wody, ale pary wodnej. Główną zaletą takiej myjni jest oszczędność pieniędzy i środowiska. Myjnia parowa zużywa mniej wody, niż klasyczna i niemal w ogóle nie potrzebuje środków chemicznych. Jednocześnie mycie przy jej wykorzystaniu jest dokładniejsze i szybsze. Jeżeli marzy ci się własna myjnia parowa zobacz w tym miejscu, co musisz zrobić, by to zrobić. Do wyboru masz dwie opcje. Są to franczyza oraz własna działalność.

Mobilna myjnia parowa franczyza – co umyje?

Stacjonarna myjnia parowa może obsługiwać jedynie samochody osobowe, ciężarowe oraz autobusy. Z kolei mobilna myjnia parowa ma o wiele szersze spektrum działań. Wszystkie sprawdź pod tym linkiem. My wymienimy jedynie te najbardziej nieoczywiste. Są to: czyszczenie elewacji budynków, pomników, ławek, wiat przystankowych, czyszczenie i dezynfekcja karetek pogotowia, gabinetów lekarskich, drobne usługi komunalne czy czyszczenie i dezynfekcja sprzętu w klubach fitness i siłowniach. To, co sprawia, że mobilna myjnia parowa jest ciekawym pomysłem na biznes, to jej niemal nieograniczone możliwości czyszczenia. Z kolei zdecydowanie się na franczyzę sprawia, że nie musisz martwić się o cały sprzęt i naukę jego obsługi. O to zadba twój franczyzodawca.

--- Materiał partnera ---


Reklama
Reklama
Reklama