Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek (14.03.25 r.) około godziny 13:40 w Osięcinach na równorzędnym skrzyżowaniu ulic Kujawskiej i Konopnickiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, 74-latek jadący motocyklem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym BMW.
Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi, a szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią radziejowscy policjanci.
Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj (16.03.25 r.) kilka minut po 19:00 w Samszycach (gm. Osięciny), na skrzyżowaniu krajowej 62 i wojewódzkiej nr 267. Jak ustalili policjanci, 64-latek jadący Peugeotem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził do zderzenia, z prawidłowo jadącym Volvo. Po zderzeniu, Volvo uderzyło w czekającego na skręt w lewo Hyundaia.
Uczestnicy kolizji nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. 64-letni sprawca tego wykroczenia, został ukarany mandatem i punktami karnymi.
Napisz komentarz
Komentarze